Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Don Bosko!

450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, në katin e 5-te eshte i organizuar ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje korridor, dy tualete dhe dy ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode. Cmimi 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32851
Cmimi: 450 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G254
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate