Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Don Bosko!

450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 110m², mund te perdoret per zyre ose cdo aktivitet tjeter biznesi, ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e preferuar. Cmimi 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33148
Cmimi: 450 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G291
Kati i: 1

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
110.000 €

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

2 BD
1 BA
98.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate