Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 125.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Bllok!

620 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Bllok. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone si dhe dy korridore shperndarese. Apartamenti  ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 125m². Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Cmimi: 620€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31041
Cmimi: 620 €
Siperfaqja: 125.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G82
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate