Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 112.50 m2

Ekskluzive! Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir!

450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive! Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te miradministruar me ashensor, ka siperfaqe 112.5m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi te cilat kane dalje ne ballkon dhe dy tualete. Cmimi 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37980
Cmimi: 450 €
Siperfaqja: 112.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G859
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate