Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 bosh tek Komuna e Parisit!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 bosh tek Komuna e Parisit! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne 3 ambjente, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i totalisht i restauruar dhe disponon guzhine. Eshte i pershtatshem per zyra, klinike, qender estetike etj.. Disponon dhe nje post parkimi. Cmimi 600€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36488
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G700

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate