Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2+ 1 post parkimi tek Fiori Di Bosco!

700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2+ 1 post parkimi tek Fiori Di Bosco! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mire administruar, i arreduar nga arkitekt dhe disponon markat me te mira ne treg. Apartamenti ka mobilim perfekt, dysheme me parket, sistem qendror per ngrohje – ftohje, izolim akustik. Ka siperfaqe totale 110m², organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualet, 1 korridor dhe 1 ballkon. Cmimi: 700€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33974
Cmimi: 700 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G392
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate