Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 90.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga Riza Cerova!

450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga Riza Cerova. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje shtepie private. Apartamenti organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje depo dhe nje ballkon. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi Cmimi 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34846
Cmimi: 450 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G504

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
91.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

2 BD
2 BA
91.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate