Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 90.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Kosovareve!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Kosovareve! Apartamenti ka siperfaqe 90m² dhe ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre cilesore. Cmimi 1200€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39073
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G952

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate