Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 105.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek Mozart Residence, Bulevardi Zogu i I!

650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Mozart Residence, Bulevardi Zogu i I! Ne nje nga ndertimet me luksioze ne zemer te Tiranes, me fasade te ventiluar, pozicioni në kryqëzimin e bulevardit “Zogu i Parë” me rrugën “Dervish Hatixhe” ofron akses të menjëhershëm në Unazë, bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, duke ofruar facilitete te shumta per nje jetese komode. Prona eshte e pershtateshme per zyre dhe organizohet ne 3 ambiente dhe nje tualet. Opsionale nje post parkimi ne vleren 50€/muaj. Cmimi 650€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38068
Cmimi: 650 €
Siperfaqja: 105.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G869

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate