Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kopshti Zologjik!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kopshti Zologjik! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar eshte i gjithi i shtruar me parket. Cmimi 600€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33799
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G371
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate