Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kompleksi Rezidencial Green City

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kompleksi Rezidencial Green City.  Siperfaqja e apartamentit eshte 100m², ndodhet ne katin e 5-te dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me garderobe me vete, tualet, dhe ballkon. Apartamenti ne nje zone mjaft te qete banimi, me hapesira nga te gjitha anet duke qene ndertimi i pare i kesaj natyre ne zone ofron mundesi te shumta per zgjedhjen e baneses se deshiruar Kompleksi “GREEN CITY” perfshin nje siperfaqe mbi 3 hektare toke, e gjitha e trajtuar dhe kompletuar me ambiente multifunksionale dhe relaksuese. Ne kompleks jane parashikuar dy pishina per femije dhe dy pishina per te rritur me nje siperfaqe prej 350 m2.Ne kompleks jane parashikuar te ndertohen tre fusha sportive per nje shumellojshmeri sportesh ,mbi 8 kende lojerash per femije dhe rreth 180 stola te vendosur ne te gjitha pozicionet e kompleksit dhe ndricim te jashtem per cdo ambient. Dyer sigurie dhe ato te brendshme importi Italiane. Dritaret dhe vetratat jane duralumini me dopjoxham me mbyllje hermetike. Grilat jane duralumini te inkasuara. Instalimet hidraulike dhe ato elektrike jane te gjitha me material importi Italiane. Fasadat jane te veshura me sistem termoizolimi kapot dhe rreth 60% me pllaka dekorative. Soletat e nderkateve jane te realizuara me tulla. Kompleksi do te jete i plotesuar ne katin -1 dhe me ambjente private shtese si pishinat dimerore , kurset e notit, sauna, masazhe, palester, etj. Sistem Administrimi dhe Security 24 ore. Opsionale posti i parkimit ne vleren 50€. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35234
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G549
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate