Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 138.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+post parkimi tek Rezidenca Kodra e Diellit!

750 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+post parkimi tek Rezidenca Kodra e Diellit! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mirorganizuar me ashensor, ka siperfaqe 138m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Prona eshte e mobiluar dhe disponon me sistem kondicionimi. Se bashku me apartamentin mundesohet dhe nje post parkimi. Kusht ne prone nuk lejohen kafshet shtepiake. Cmimi 750€/muaj i padiskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40203
Cmimi: 750 €
Siperfaqja: 138.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1074

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate