Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 80.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek Ish Parku i Autobuzave!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Ish Parku i Autobuzave! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te miradministruar me ashensor, ka siperfaqe 80m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi 600€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38821
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 80.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G929
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate