Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 107.30 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek bulevardit “Zogu i Parë”!

1.250 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 me vendndodhje në zemër të Tiranës, pozicioni në kryqëzimin e bulevardit “Zogu i Parë” me rrugën “Dervish Hatixhe” e cila ofron akses të menjëhershëm në Unazë, bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, duke ofruar të ardhmen në kualitetin më të lartë. Ky ndërtim me arkitekturë neo-klasike përshtatet më së miri me ruajtjen e vlerave dhe linjat arkitektonike të Tiranës. Cilesia e ndertimit eshte superiore ne llojin e saj, me teknologjine e fundit te vitit 2019. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te, ka siperfaqe totale 107.3m² dhe organizohet ne: nje sallon te bollshem sebashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon. Apartamenti jepet me qera per zyra/banim, jepet bosh. Cmimi 1250€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32886
Cmimi: 1.250 €
Siperfaqja: 107.30 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G257
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
627.445 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita!

2 BD
2 BA
196.52 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate