Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 80.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek Ali Demi!

420 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mire-administruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket dhe jepet totalisht i mobiluar, i pa banuar me pare, gati per banim ne 1 prill. Cmimi 420€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35711
Cmimi: 420 €
Siperfaqja: 80.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G609

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate