Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!

650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt. Prona ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 92m² dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit , 2 dhoma dhumi( 1 depo tek dhoma e ciftit qe mund te shfrytezohet per garderobe ose tualet), 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartament eshte totalisht i investuar dhe i pabanuar me pare. Cmimi 650€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34165
Cmimi: 650 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G420
I disponueshem nga: 2022-12-14
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
91.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

2 BD
2 BA
91.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate