Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 90.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri dhe organizohet nga 3 ambiente, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte bosh eshte i gjithi i shtruar me parket. I pershtatshem per zyra, klinike etj. Prona ka orientim Jug-Perendim. Cmimi 600€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32626
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G220
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate