Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 115.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 & post parkimi tek Komuna E Parisit!

800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 & post parkimi tek Komuna E Parisit. Prona ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te vitit 2020 eshte i pabanuar me pare, i arreduar nga arkitekt dhe disponon markat me te mira ne treg. Apartamenti ka mobilim perfekt, dysheme me parket Ac5, sistem qendror per ngrohje – ftohje, dritare triple xham, izolim akustik, tualet me hidrosanitaret nga porcelanoza. Ka siperfaqe totale 115m², organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi: 800€/m² neto ( i padiskutushem). Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33907
Cmimi: 800 €
Siperfaqja: 115.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G384
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate