Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 85.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyri!

850 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyri! Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma bosh, dy prej te cilave me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore. Ne apartament jane bere investime dhe eshte i pershtatshem per zyra,klinike etj. Cmimi 850€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36897
Cmimi: 850 €
Siperfaqja: 85.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G741
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate