Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 90.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes!

450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes. Apartamenti organizohet ne nje sallon, ambjent i gatimit me vete, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Prona ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Cmimi 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33607
Cmimi: 450 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G345
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate