Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 90.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ne Kompleksin Kontakt!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Kompleksin Kontakt. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te miradministruar me ashensor. Organizohet nga nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit , 2 dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe 1 tualet. Ka nje mobilim komod. Cmimi: 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36858
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G736

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate