Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet

Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir! Apartamenti  organizohet ne 1 sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, disponon termoizolim, dritare dopio xham eshte i shtruar totalisht me parket dhe ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor. Sebashku ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30204
Cmimi: 500 €
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G5

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate