Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 73.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir! Apartamenti ka siperfaqe 73m² dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati  te mireadministruar me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi,  nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43061
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 73.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1358

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate