Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 86.00 m2

Ekskluzive! Jepet me qera apartament 2+1 bosh ne Astir!

350 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive! Jepet me qera apartament 2+1 bosh ne Astir. Apartamenti ka siperfaqe 86m² dhe organizohet ne sallonin e ndenjes sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te cilat kane dalje ne ballkon, dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Cmimi 350€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38397
Cmimi: 350 €
Siperfaqja: 86.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G902
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate