Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 65.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo!

520 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo! Apartamenti ka siperfaqe 65m² dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambjetin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje korridor. Prona eshte totalisht e mobiluar, ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te miradministruar pa ashensor. Ne cmim perfshihet Wifi per 9 muaj. Cmimi: 520€/ muaj i diskutueshem.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33828
Cmimi: 520 €
Siperfaqja: 65.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G375

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate