Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 76.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit. Apartamenti ka siperfaqe 76m², organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Mundesi opsionale parkim ne kati -1 ne vleren 40€. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34469
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 76.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G459
Kati i: 8

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate