Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 65.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Kongresi i Manastirit!

350 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 65m² dhe eshte i pershtatshem per klinik dentare ose çdo lloj biznesi tjeter. Çmimi 350 €/muaj sebashku me postin e parkimit. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 33261
Cmimi: 350 €
Siperfaqja: 65.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G305
Kati i: 3

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate