Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 70.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit!

420 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje vile eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, ambienti i gatimit me vete, nje dhome gjumi dhe nje tualet . Cmimi 420€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33956
Cmimi: 420 €
Siperfaqja: 70.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G390

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
216.163 €

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit!

1 BD
1 BA
112.07 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate