Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 74.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti ka siperfaqe 74m², ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te miradministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona eshte totalisht e mobiluar dhe e investuar. (Preferohen te huaj). Cmimi 600€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36906
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 74.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G742

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate