Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 70.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Barrikadave!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Barrikadave. Apartamenti ka siperfaqe 70m², ndodhet ne katin e 3 te nje vile dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona eshte totalisht e mobiluar dhe e investuar. Preferohen te huaj. Ne cmim perfshihet uji dhe interneti. Cmimi: 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36992
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 70.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G749

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate