Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 59.50 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rezidenca Park Life!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rezidenca Park Life, prane Liqenit. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri dhe ka nje siperfaqe totale 59.5m². Apartamenti ka organizim mjaft te mire dhe perbehet nga salloni sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit ben te mundur qe apartamenti te jete i ndriçuar pergjate gjithe dites. Park Life Residence eshte I pari kompleks banimi ne Shqiperi pa asnje makine mbi siperfaqen e tokes. Rezidenca perbehet nga 9 godina banimi me vetem 4 kate lartesi dhe parkime nentokesore ku eshte ndertuar e gjithe infrastruktura e levizjes se makinave deri poshte ambjenteve te banimit. Aksesi nga parkimi ne banese behet me ashensor. Projekti do të ofrojë arkitekturë dhe infrastrukture moderne, cilësi shumë të lartë ndërtimi me paketat me të avancuara që përdoren ne Europen Perëndimore, apartamente termike dhe akustike, rifiniture e cilesise se pare, ambiente me shume drite, pamje mbreselenese te parkut dhe liqenit, godina banimi te rrethuara vetem nga gjelberimi, shërbime, siguri dhe administrim, komunitet elitar etj. Specifike e ndertuesit per te gjithe projektet e zhvilluara eshte menaxhimi i te gjithe skemes se sherbimeve te mirembajtjes, sigurise dhe administrimit, duke krijuar komoditetin e nevojshem qe sjell rritjen e vleres morale dhe financiare te pasurive te patundeshme te blera ne kete kompani. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30993
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 59.50 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G75
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate