Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 51.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Restorant Fresku, ne Fresk !

300 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Restorant Fresku, ne Fresk ! Apartamenti ka siperfaqe 51m² dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 korridor dhe 1 ballkon . Cmimi 300€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33492
Cmimi: 300 €
Siperfaqja: 51.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G331
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
216.163 €

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit!

1 BD
1 BA
112.07 m2
Apartament 1+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate