Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 84.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi The Touch Of Sun!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi ” The Touch Of Sun”. Prona ndodhet ne nje nga komplekset me te vecanta dhe unike ne Tirane, e ideuar dhe ndertuar nga investitore dhe firme Austriake ndertimi. Ne kompkeks perfshihet per perdorim te banoreve: Pishine, Barbeque, Kend Lojerash per Femijet, Kinema ku mund te rezervohet orar per te pare Filma, Palester, Salle Lojerash, Salle Eventesh dhe Security i dedikuar i kompleksit 24h. Apartamenti ka siperfaqe 84m², ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande. Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd.

Karakteristika:
– Apartamenti eshte i mire mobiluar cdo gje cilesore i shtruar i gjithi me Parket dhe apartament shume i ngrohte. Parketi eshte DRU
– Kuzhina eshte me hapesire kundrabufe cilesore me cdo gje te kompletuar : Frigorifer 2 katesh, Sobe, Pianur, Aspirator, Lavastovilje te gjitha Brand te njohura
– Apartamenti eshte me SISTEM CHILLER ne cdo dhome + pallati eshte i termoizoluar me sistem kapot dhe grafiato + dhe dritaret jane dopio xham plastiko termike
– Orientimi i apartamentit eshte perfekt JUG PERENDIM –
– Verandat eshte thjeshte spektakolare
– Tualeti eshte I mire investuar me hidrosantiare incaso me tavane varura, spote dhe nje nga tualetet eshte me dritare
– Planimetria eshte perfekte
– Kompleksi THE TOUCH OF SUN eshte nga me cilesoret dhe me te bukurit ne qyetetin e Tiranes + dhe me i vecanti ne Llojin e vet.
– Kompleksi ofron cdo Fasilitet per nje jetes sa komode dhe te qete, ne kompleks mbizotron qetesia dhe gjelberimi.
Cmimi 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33138
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 84.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G290
Garazh: 1
Viti i Ndertimit: 2013
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate