Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 56.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Brryli!

360 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Brryli. Apartamenti ka siperfaqe 56m², ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati egzistues dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona jepet totalisht e mobiluar. Cmimi 360€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36722
Cmimi: 360 €
Siperfaqja: 56.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G722
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate