Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 65.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi Star!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 te Kompleksi Star. Apartamenti ka siperfaqe 65m² dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambjetin e gatimit, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti eshte gati per banim pas dates 04.12.2022. Prona ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor. Sebashku me apartamentin jepet dhe nje post parkimi. Cmimi: 500€/ muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34105
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 65.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G410

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
83.200 €

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Besa!

1 BD
1 BA
64.00 m2
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
77.400 €

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

1 BD
1 BA
64.50 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate