Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 44.40 m2

Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok! Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht dhe i arreduar me arkitekt. Ndodhet ne katen e kater te nje pallati ekszistues, ka siperfaqe 44.4m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Cmimi 600€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31026
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 44.40 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G80
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate