Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 66.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 i pershtatshem per zyra tek rruga e Barrikadave!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i pershtatshem per zyra tek rruga e Barrikadave! Prona ndodhet 300m nga Qendra e Tiranes, prane viles 135. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vitit 2000, ne katin e 2-te banim dhe ka siperfaqe 66m². Apartamenti organizohet ne dy ambiente dhe 1 tualet, ka orientimi Jug-Perendim, jepet bosh dhe eshte i pershtatshem per biznes si: zyra, klinike dentare, studio, etj. Çmimi 400€/muaj neto i padiskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33708
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 66.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G357
Kati i: 2

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate