Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 75.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 i pershtatshem per zyra tek 9 Kateshet!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i pershtatshem per zyra tek 9 Kateshet. Prona ka siperfaqe 75m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet bosh vetem me kondrabufe. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36199
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 75.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G666
I disponueshem nga: 2023-12-01

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate