Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 88.40 m2

Jepet me qera apartament 1+1 bosh per zyra te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori!

450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 bosh per zyra te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori. Apartamenti ka siperfaqe 88.4 m² dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te miradministruar me ashensor.  Cmimi:450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34485
Cmimi: 450 €
Siperfaqja: 88.40 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G462
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate