Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 70.00 m2

Jepet me qera ambjent komercial tek Pazari i Ri!

350 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial tek Pazari i Ri! Ambjenti ka siperfaqe 70m² dhe organizohet nga nje ambjent open space , korridori shperndares dhe nje tualet. Prona eshte e pershtateshme per zyra. Cmimi: 350€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38148
Cmimi: 350 €
Siperfaqja: 70.00 m2
ID e Pronës: G879

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate