Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 96.00 m2

Jepet me qera ambjent komercial tek Kompleksi Fiori Di Bosko!

1.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial tek Kompleksi Fiori Di Bosko! Ambjenti ka  siperfaqe 96m² dhe ndodhet ne katin 0. Organizohet ne open space eshte totalisht fasade xhami dhe disponon nje tualet. Opsionale dhe post parkimi. Cmimi 1000€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34481
Cmimi: 1.000 €
Siperfaqja: 96.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G461
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate