Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 77.00 m2

Jepet me qera ambjent komercial tek Green City!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial tek Green City! Ambjenti ka nje siperfaqe 77m², ku 45m² jane siperfaqe brendshme dhe 32m² verande. Eshte corner dhe organizohet ne open space, me fasade xhami, disponon nje tualet. Cmimi 400€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35476
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 77.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G580
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate