Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 20.00 m2

Jepet me qera ambjent komercial tek 21 Dhjetori!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial tek 21 Dhjetori! Ambjenti ka siperfaqe 20m², organizohet ne open space dhe disponon nje tualet. Prona disponon fasade xhami dhe  eshte e pershtatshme per exchange, parukeri etj.. Cmimi 500€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40198
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 20.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1073

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate