Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 69.00 m2

Jepet me qera ambjent komercial tek Rruga e Durresit!

700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial tek Rruga e Durresit. Ambjenti ka siperfaqe 69m² dhe organizohet ne 1 ambjent open space ,1 tualet dhe 1 dhome e vecuar . Ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Cmimi: 700€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35445
Cmimi: 700 €
Siperfaqja: 69.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G576
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate