Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 137.00 m2

Jepet me qera ambjent komercial prane Zogut te Zi!

1.100 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial prane Zogut te Zi! Ambjenti ka siperfaqe 137m², lartesi 3.8meter dhe verande 15m², organizohet ne open space dhe disponon dy tualete dhe verande. Fasada e jashtme eshte xham, aktualisht po kryhen restaurime ne prone dhe mund te pershtatet per cdo aktivitet biznesi. Cmimi 1100€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38545
Cmimi: 1.100 €
Siperfaqja: 137.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G912

Specifikimet

Other Features
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate