Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 57.30 m2

Jepet me qera ambjent biznesi ne Don Bosko!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi ne Don Bosko. Ambjenti ka siperfaqe 57.3m² dhe eshte i organizuar ne open space me 1 tualet. Ka pamje nga rruga dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Cmimi:600€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35708
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 57.30 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G608
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate