Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 196.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi! Ambjenti ka siperfaqe 196m² dhe organizohet ne open space, disponon 2 ambiente zyre me vete, nje tualet, 2 ballkone dhe eshte totalisht fasade xhami. Ambienti eshte e investuar ne sistem kondicionimi, & kamera. Prona eshte e pershtatshme per call center, zyra IT etj.. Cmimi 1500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39738
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 196.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1022

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate