Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 865.20 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Tirana Garden Building!

8.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Tirana Garden Building. Ambienti ndodhet ne katin -1 dhe kati 0. Siperfaqe totale e ambientit eshte 865.2 m² ku 435 m² eshte ne ambientin -1 & 274.8 m² ne katin 0. Gjithashtu jane dhe 200 m² verande per te cilen nuk paguan takse ne bashki pasi eshte prone private e pronarit. Ambienti eshte i pershtatshem per market, restorant etj… Cmimi 8000€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 41268
Cmimi: 8.000 €
Siperfaqja: 865.20 m2
ID e Pronës: G1170

Specifikimet

Other Features
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate