Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 40.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Stadiumi Dinamo!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Stadiumi Dinamo! Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 40m², lartesi 4 metra dhe eshte i organizuar ne open space, disponon nje tualet dhe nje magazine, ka fasade xhami. Cmimi 1200€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41402
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 40.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1187

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate