Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 96.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek rruga Siri Kodra!

460 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek rruga Siri Kodra! Eshte i organizuar ne open space ,ka dhe nje  tualet. Ambjenti ndodhet ne katin zero dhe ka siperfaqe bruto 96 m² ku 80m² eshte ambient i brendshem dhe 16m² verand.  Cmimi 460€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39573
Cmimi: 460 €
Siperfaqja: 96.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1005

Specifikimet

Other Features
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate